Promacy © 2018. All rights reserved.

Regulamin sklepu internetowego oraz polityka prywatności dostępne są podczas składania zamówienia.

HOT STAMPING

Oferujemy naszym klientom trwałe i eleganckie zdobienie produktów. Hot stamping to gwarancja druku najwyższej jakości. Tłoczymy lub drukujemy przy użyciu foli o różnych kolorach i efektach.

Hot stamping (nazywany jest również termodrukiem lub hot printem) to technika drukarska, do której wykorzystywana jest specjalnego rodzaju folia. Na folii hot stampingowej umieszcza się druki za pomocą matrycy, która przewodzi ciepło. Metoda ta wykorzystywana jest najczęściej do dodatkowych zdobień na przedmiotach i ich znakowania. 

Usługi hot stamping to gwarancja druku najwyższej jakości. Zapewnia ona zdobienie produktów w sposób niebanalny i nietuzinkowy. Co więcej, zdobienie produktów wykonane jest trwale przy użyciu najwyższej jakości materiałów. Usługi termodruku cenione są również przy zabezpieczeniu druku, który dodatkowo prezentuje się bardzo elegancko. Zwykle są to złote i srebrne złocenia. Usługi hot stamping to technologia niezwykle precyzyjna i efektywna. Jest to metoda uniwersalna, dzięki czemu ma bardzo szerokie zastosowanie. Hot stamping doskonale sprawdzi się na wszelkiego rodzaju etykietach i opisach, co podnosi rangę produktów.  Usługi termodruku to wspaniałe rozwiązanie dla tych, którzy chcą urozmaić i wyróżnić czymś swoje zaproszenia lub teksty i broszury reklamowe. Hot stamping polecany jest także dla wszystkich tych, którzy zamierzają stworzyć swoje foldery, banery lub segregatory. Ozdobienie hot printem to doskonała personalizacja wizytówki lub teczki ofertowej. Może być doskonałym pomysłem na prezent jak na przykład unikatowa zakładka do książki, etui lub kalendarz. Wszelkie dokumenty wyższej rangi jak dyplomy i certyfikaty będą miały bardziej prestiżowy charakter. 

0