Promacy © 2018. All rights reserved.

Regulamin sklepu internetowego oraz polityka prywatności dostępne są podczas składania zamówienia.

DRUK 3D

Tworzymy prototypy i niskonakładowe produkty dzięki programowi do projektowania w środowisku CAD 2D i CAD 3D oraz drukarce 3D.

Prototypowanie
Tworzenie narzędzi
Części finalne
Formy odlewnicze
Makiety
Testy funkcjonalne
Produkcja niskonakładowa
Architektura
Motoryzacja
Inżynieria
Medycyna
Robotyka
Edukacja
Produkty konsumenckie

USŁUGI DRUKU 3D

Oferujemy usługi wysokiej jakości druku 3D w technologii LPD.

Duża gama materiałów dostępnych w ofercie sprawia, że projekty mogą zamienić się w dokładne i wytrzymałe modele
o dowolnych właściwościach fizycznych.

Wykonujemy nadruki dla wielu branż, gdzie wymagane jest połączenie wysokiej jakości oraz solidnego wykonania w rozsądnej cenie.

Istotą drukowania przestrzennego, czyli innymi słowy drukowania 3D, jest generowanie materialnych obiektów, bazując na modelu komputerowych. Drukowanie trójwymiarowe ma szerokie zastosowanie w różnych branżach. Z dobrodziejstw rzeczonej technologii, która nazywana jest także wytwarzaniem addytywnym, korzystają różne organizacje — instytucje badawcze, placówki medyczne i agencje reklamowe.
 

Drukowanie w 3D pozwala nie tylko nadać realny wymiar czysto teoretycznym koncepcjom, ale również stworzyć produkty, które będą idealnie wpisywać się w indywidualne preferencje klienta. Fachowcy, których główną specjalizacją zawodową są wydruki 3D, współpracują z utalentowanymi grafikami po to, by uzyskać jeszcze lepszy efekt finalny swojej pracy. Dzięki zaangażowaniu w proces technologiczny osób o zróżnicowanym profilu zawodowym prototypy z tworzyw sztucznych wykonane przez studio doskonale odzwierciedlają koncepcję zaproponowaną przez klienta. Jest to o tyle ważne, że usługi drukarką 3D umożliwiają wyprodukowanie przedmiotów o szerokim spektrum zastosowania. Uzyskane w ten sposób wydruki z tworzyw sztucznych mogą posłużyć jako gotowe elementy konstrukcji mechanicznych, pierwowzory produktów, które dopiero mają zadebiutować na rynku oraz gotowe produkty z tworzywa syntetycznego, które są używane w przemyśle. Drukowanie w 3D jest zatem technologią, której efektem jest wyprodukowanie przedmiotów, które znajdują zastosowanie w takich obszarach życia jak nauka, przemysł, handel oraz działalność artystyczna. Ogólnie rzecz biorąc, usługi drukarką 3D i powstałe dzięki temu profesjonalne wydruki 3D wspomagają wiele, na pierwszy rzut oka diametralnie różnych, dziedzin ludzkiej aktywności.

0