Promacy © 2018. All rights reserved.

Regulamin sklepu internetowego oraz polityka prywatności dostępne są podczas składania zamówienia.

TAMPODRUK

Oferujemy personalizację produktów za pomocą techniki tampodruku, która polega na oznaczeniu danego przedmiotu poprzez jego ostemplowanie. Maszyna przenosi farbę z matrycy na tampon, a następnie znak zostaje odciśnięty w wybranym miejscu. Uzyskujemy przy tym idealny i trwały efekt.

REALIZACJE

Design

Projektujemy i wykonujemy
wizualizacje nadruków

Zdobienia

 

Wykonujemy zdobienia na większości materiałach i powierzchniach

Branding

Pomagamy budować Twoją markę

Personalizacja produktów za pomocą techniki tampodruku polega na oznaczeniu danego przedmiotu poprzez jego ostemplowanie. Maszyna przenosi farbę z matrycy na tampon, a następnie znak zostaje odciśnięty w wybranym miejscu. W przypadku niektórych materiałów konieczne może okazać się wcześniejsze nagrzanie ich, by uzyskać idealny i trwały efekt.

By tamponowanie było możliwe niezbędne jest wykonanie matrycy, dlatego ta metoda jest najbardziej opłacalna w przypadku hurtowych zamówień. Główną zaletą tamponowania jest możliwość trwałego naniesienia znaku na niemalże wszystkie materiały.

Kiedy warto skorzystać z usługi tamponowania?

Z usługi tamponowania produktów warto skorzystać zwłaszcza wtedy gdy konieczne jest uzyskanie dużej ilości gadżetów reklamowych w krótkim czasie. Tampodruk pozwala na oznaczenie hurtowej liczby przedmiotów, takich jak długopisy (metalowe lub plastikowe), zeszyty, zapalniczki czy inne produkty, wykonane ze szkła, akrylu, drewna, gumy lub skóry. Tamponowanie to także bardzo szybka personalizacja produktów – dzięki odpowiedniemu systemowi nanoszenia wzoru cały proces trwa bardzo krótko.

Warto pamiętać, że ten sposób znakowania pozwala na naniesienie znaków zarówno jedno- jak i wielokolorowych. Dzięki odpowiednim rodzajom tamponów można spersonalizować także te przedmioty. które mają nieregularne kształty lub niestandardowe powierzchnie. Tampodruk gwarantuje, że logo firmy lub inny dowolny wzór zostanie naniesiony perfekcyjnie, nawet w przypadku produktu wykonanego z porowatego materiału, co często nie udaje się w przypadku innych technik nadruku.

0